XR50028863 - Set i 3 blades me vida për WG790E.1 dhe WG798E Shfaq të madhe

XR50028863 - Set i 3 blades me vida për WG790E.1 dhe WG798E

XR50028863

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Blades zevendesuese per lawnmowers Landroid M nga Worx. Ndryshimi i blades gjithmonë siguron një prerje optimale.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...