Vkm 20 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër të vetme-faza Shfaq të madhe

Vkm 20 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër të vetme-faza

DCm 20

Produkt i ri

Rrjedha deri në 250 l/min (15 m3/h). Kreu deri në 20 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 248 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 248 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,48 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

E submersible pompa DC, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të rekomanduara për të teper të qarta, apo pak më të pista.

Dal e tyre për fuqinë dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Modele të performancës dhe Dcm

LLOJI
të vetme-faza
Dcm 8
Dcm 10
Dcm 20
Dcm 30
PUSHTET
KW HP
0.55 0.75
0.75 1
0.75 1
1.1 1.5

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motorit FAZA
Fuqia motorike (HP) 1
Thithjen në 230V (NJË) 5.7
Capacitor 20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m) 10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë 1 "1/2
Trupi i pompë Cast Iron
Impeller polimer teknik
Numri i impellers 1
Boshtit të motorit EN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloni jo
Shkallën e mbrojtjes IP 68
Specifiche tecniche
Prurjes min. (l./min.) 25
Prurjes max. (l./min.) 250
Përhapja min. (m.) 8
Max kokë. (m.) 20
Applicazioni
Loans tharje
Loans kullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C) 40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm) 32.2
Pesha (kg) 17.2
Default
Garanci Dy vjet

Shkarkime

Fletë DC Data

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së DC Pedrollo pompa.

Shkarkime (555.01k)