DC 30 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër tre faza Shfaq të madhe

DC 30 - Pompë elektrike në gize për ujë të pastër tre faza

DC 30

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 275 l/min (16.5 m3/h). Kreu deri në 26 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 282 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 282 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,82 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

E submersible pompa DC, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të rekomanduara për të teper të qarta, apo pak më të pista.

Dal e tyre për fuqinë dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës-DC

LLOJI
tre-fazor
DC-8
DC 10
DC 20
DC 30
PUSHTET
KW HP
0.55 0.75
0.75 1
0.75 1
1.1 1.5

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motorit FAZA
Fuqia motorike (HP) 1.5
Thithjen në 400V (NJË) 3.0
Kabllo gjatësia (m) 10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë 1 "1/2
Trupi i pompë Cast Iron
Impeller polimer teknik
Numri i impellers 1
Boshtit të motorit EN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloni jo
Shkallën e mbrojtjes IP 68
Specifiche tecniche
Prurjes min. (l./min.) 25
Prurjes max. (l./min.) 275
Përhapja min. (m.) 9
Max kokë. (m.) 26
Applicazioni
Loans kullim
Loans tharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C) 40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm) 33.7
Pesha (kg) 17.8
Default
Garanci Dy vjet

Shkarkime

Fletë DC Data

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së DC Pedrollo pompa.

Shkarkime (555.01k)