HFm 70B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës Shfaq të madhe

HFm 70B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

HFm 70B

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 32 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 256 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 256 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës rritet rritet mesme prurjes, janë të rekomanduara për civile, dhe bujqësore.

E PEDROLLO rritet rritet 70B ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me një prevalencë prej 32 për 19 metra.

Në rendimentet e larta të arritshme dhe mundësinë e një përdorim të vazhdueshëm të bëjë atë të dobishme për përdorimin e kësaj pompë për ujitje apo shi, për tërheqjen e ujit nga liqenet, lumenjtë, puset dhe për një gamë të gjerë industrial përdor të cilat janë karakterizuar nga nevoja për të arritur të mëdha në rrjedhën e përhapjen e raportit të ulët-të mesme

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës HFm

LLOJI
të vetme-faza
HFm 50B
HFm 50A
HFm 51B
HFm 51A
HFm 70C
HFm 70B
HFm 5C
HFm 5B
HFm 5A
HFm 5BM
HFm 5AM
HFm 4
HFm 6C
HFm 6B
PUSHTET
KW HP
0.37 0.50
0.55 0.75
0.55 0.75
0.75 1
1.1 1.5
1.5 2
0.55 0.75
0.75 1
1.1 1.5
1.1 1.5
1.5 2
0.75 1
1.1 1.5
1.5 2

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motorit FAZA
Fuqia motorike (HP) 2
Thithjen në 230V (NJË) 10.0
Capacitor 45 μF450 VL
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje 1 "1/2
Prizë 1 "1/2
Trupi i pompë Cast Iron
Impeller tunxh
Numri i impellers 1
Boshtit të motorit EN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloni jo
Shkallën e mbrojtjes IP 44
Specifiche tecniche
Prurjes min. (l./min.) 50
Prurjes max. (l./min.) 300
Përhapja min. (m.) 19
Max kokë. (m.) 33
Applicazioni
Loans ujitje
Loans travaso cisterne
Loans furnizimi me ujë
Loans sistemet e ftohjes
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C) 90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm) 21.6
Thellësia (cm) 37.3
Lartësia (cm) 26.9
Pesha (kg) 21.8
Default
Garanci Dy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta HF MEDIUM I KAPACITETEVE

Shabllonet, curves japin dhe karakteristikat konstruksionit të Pedrollo pompa seri HF MEDIUM rrjedhjen.

Shkarkime (476.81k)