431-20 - Spreader, manual M

431-20

Produkt i ri

Rekomanduar për sipërfaqe deri në 100 m2.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 19 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 19 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Spreader, manual M GARDENA është ideale për shpërndarjen e plehrave kimike dhe kripë nga rruga në zona më të vogla.

Caktimin e sasisë për materialin që do të shpërndahen është i kontrolluar drejtpërdrejt në trajtuar me një dizajn ergonomik.

E spreader është operuar duke përdorur një maniak.

Një shpërndarje disk në operativ i lirë ofron karakteristika të optimale dhe uniforme të shpërndarjes së materialeve pa probleme.

Enë është e ndërtuar me cilësi të lartë plastike dhe prandaj është jashtëzakonisht e fuqishme.

Karakteristika të spreader manual M

Mund të përdoret gjatë gjithë vitit

Shpërndarësi manual i plehrave mund të përdoret për të përhapur materiale të madhësive të ndryshme, siç janë plehrat, farat, kokrrat, rëra dhe kripa. Në këtë mënyrë mund të përdoret gjatë gjithë vitit, si në verë ashtu edhe në dimër.

Manovrimit

Përhapësi manual i plehrave është i lehtë për t’u përdorur falë mashtrimit praktik. Shpejtësia e rrotullimit rregullon amplituda e difuzionit.

Shpërndarja uniforme

Nuk ka humbje materiale dhe pa bllokime. Disku përhapës garanton funksionim optimal dhe shpërndarje uniforme të materialit. Amplituda e difuzionit është nga 1 në 4 metra (r u003d 0,5 - 2 m).

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog