Camilla - topth Sobë 4.6 Kw kuqe

Camilla - rosso

Produkt i ri

Paneli në pikturuar çeliku. Vëllimi i nxehtë: mc 40-100. Programues dhe e termostatit. Anën e shkarkimit dhe të pasme të shkarkimit me mm tub 80.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 644 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 644 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,44 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

E topth sobë Camilla Zjarr Pikë është kompakte, e sigurt, efikas, dhe, mbi të gjitha, me një unbeatable cilësi/çmim raporti.

Në sajë të madhësisë së vogël të mund të vendoset në çdo cep të shtëpisë.
Ideale për dhoma më të vogla, furrë, dhe Camilla mund të futet në një camper van, karvanët, shtëpitë prej druri, mal chalets dhe mini-apartamente.
Dimensionet janë reduktuar por ngrohjes është një e vërtetë topth furrë.

Aftësia për të le jashtë tymin anash, superiorly, apo nga prapa në radhë të përfunduar instalimin shkathtësi e Camilla.

Edhe nëse ekonomia e klasës, Camilla ka aftësinë për të menaxhuar dhe të programuar si topth e sipërme të spektër.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg) 40

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...