Ketty Evo - topth Sobë nga 7.4 Kw bordeaux

Ketty Evo - bordeaux

Produkt i ri

Temperatura e lartë pikturuar çeliku që mbulon. Gize firebox. E firebox është i lëvizshëm. Hiri sirtar. Ventilimit të detyruar. Javore programimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 982 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 982 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,82 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

E topth sobë Ketty është i veshur në pikturuar çeliku, ndërsa vatra është bërë prej gize dhe është i lëvizshëm.

E hedhur prej hekuri në fakt, përveç kësaj për të siguruar afatgjatë qëndrueshmëri, gjithashtu e bën të sigurt që furrë ka një vulë në ngrohtësi të vazhdueshme.

Duke e shikuar atë menjëherë hedhje në sy fortësi, qeramike qelqi mund të përballojë temperatura deri në 750°C, dhe kompakt strukturën, ka bërë të zgjasë për një kohë të gjatë. Ketty është në dispozicion në ngjyra të ndryshme: të kuqe, të bardhë, të zi dhe ngjyrë bezhë, të lehtë të përshtaten me ndonjë dekor.

Në mbrëmje, fikur dritat, Ketty do të bëjë atë edhe më romantike në shtëpinë tuaj, duke kujtuar një pjesë të vogël vatrës.

Eshtë e panevojshme të thuhet se, për këtë e saj moderne të stilit dhe vëmendje në detaje, kjo është një sobë të përshtatshme për një shumëllojshmëri të mjediseve.

Moderne ose klasike, ajo nuk ka rëndësi. Ketty do të jetë një pjesë e inventarit të bukur për të parë, dhe të dobishme për ngrohje në shtëpi, duke kursyer në tuaj faturave të energjisë elektrike.

Furrë masa për 45.6 50.7 inç, lartësia e 88.4 cm. E saj kompakt madhësinë do të ju lejojnë për të instaluar atë në çdo kënd të shtëpisë që ju dëshironi, me kusht që ajo mund të jetë e lehtë të lidhura me dalje të tubave. Peshën e saj është 100 Kg.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg) 69

Shkarkime

Manuali i sobës me kova

Manual udhëzues për instalimin dhe përdorimin e sobës së peletit të Ketty prodhuar nga La Nordica Extraflame.

Shkarkime (5.73M)