PD/12 presion të Kaluar, të vetme-faza e rregullueshme 12 bar Shfaq të madhe

PD/12 presion të Kaluar, të vetme-faza e rregullueshme 12 bar

PM/12

Produkt i ri

Rregullueshme nga 3 deri në 12 bar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Presion për të kaluar përdoret me sistemet e ujit dhe autoclave. Kaloni automatikisht përshtat, duke filluar dhe ndalur të pompë elektrike sipas të caktuar të presionit të vlerave në një presion të shkojnë nga 3 deri në 12 bar. Kontaktet elektrike normalisht mbyllur bronzi aliazh me një shtresë shtresë të Ag-Ni. Terminalet me M4 vida dhe presioni fletët 8x8 mm. Membrana NBR gome me tekstil të futur. Hidraulike lidhje 1/4 " femra, çelikut, hekurit, zinkut e lyera. Shkallën e mbrojtjes IP 44. Max ambientit temperaturën 55 gradë celsius. Shtypni kabllo të llojit të ndihmës.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !