ZXm 1A/40 (10m) - submersible Pompë elektrike VORBULL të pista Shfaq të madhe

ZXm 1A/40 (10m) - submersible Pompë elektrike VORBULL të pista ujë

ZXm 1A/40 10MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 400 l/min (24 m3/h). Kreu deri në 11 m. Motor 0.60 Kw (0.85 HP). 10 m kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 207 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 207 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Pompa ZX janë të rekomanduara për të kullimit të ujit akuzat e brendshëm të sektorit, për evakuimin e pista të ujit, madje edhe në prani të pezulluar solids me dimensione deri Ø 40 mm.

Dallohen për thjeshtësinë e instalimit dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës ZX1

LLOJI
të vetme-faza
ZXm 1B/40
ZXm 1A/40
PUSHTET
KW HP
0.50 0.70
0.60 0.85

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motorit FAZA
Fuqia motorike (HP) 0.85
Thithjen në 230V (NJË) 4.5
Capacitor 16 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m) 10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë 1 "1/2
Trupi i pompë Cast Iron
Impeller polimer teknik
Numri i impellers 1
Boshtit të motorit EN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloni jo
Shkallën e mbrojtjes IP 68
Specifiche tecniche
Prurjes min. (l./min.) 25
Prurjes max. (l./min.) 400
Përhapja min. (m.) 1.5
Max kokë. (m.) 11
Applicazioni
Loans kullim
Loans ujë pak i ndyrë
Loans tharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C) 40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm) 37.8
Pesha (kg) 11.9
Default
Garanci Dy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ZX VORTEX

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së ZX VORTEX Pedrollo pompa.

Shkarkime (883.06k)