4007-20 - Mbulesë stacioni për karrocë lëndore robotike

4007-20

Produkt i ri

Për robotët Gardena.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 159 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 159 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me disa hapa të thjeshtë, garazhi është i vendosur në stacionin e karikimit dhe mbron lëndinë e fuqishme robotike nga rrezet e diellit direkte dhe në stuhi të mëdha.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !