MCm 10/45 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza

MCm 10/45

Produkt i ri

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 11 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 300 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 300 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,00 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Më shumë infromacione

Pompa në MC seri janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e pezulluar solids deri Ø 50 mm të shkurtër fibrave.

Janë të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Ata janë të rekomanduara për të pompimit të ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, nëntokësore dhe ujërave sipërfaqësore për përdorime të tilla si: condominiums, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Modele dhe performancës MCm

LLOJI
të vetme-faza
MCm 10/45
MCm 15/45
MCm 15/50
MCm 20/50
MCm 30/50
MCm 30/70
PUSHTET
KW HP
0.75 1
1.1 1.5
1.1 1.5
1.5 2
2.2 3
2.2 3

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motorit FAZA
Fuqia motorike (HP) 1
Thithjen në 230V (NJË) 5.0
Capacitor 20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m) 10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë 2 "
Trupi i pompë Cast Iron
Impeller AISI 304 çelik inox
Numri i impellers 1
Boshtit të motorit EN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloni jo
Shkallën e mbrojtjes IP 68
Specifiche tecniche
Prurjes min. (l./min.) 50
Prurjes max. (l./min.) 600
Përhapja min. (m.) 2
Max kokë. (m.) 12
Applicazioni
Loans tharje
Loans kullim
Loans ujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C) 40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm) 41.3
Pesha (kg) 41.3
Default
Garanci Dy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave MC 45

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC 45 Pedrollo pompa.

Shkarkime (546.72k)